Tervetuloa tokon alkeet -kurssille! 🙂
Tämä kurssi on tarkoitettu kaiken ikäisille, tokosta kiinnostuneille tai jo alokasluokassa kisauransa aloittaneille koirakoille.
Kurssilla käydään läpi TOKOn perustaitoja ja tukitaitoja valmiita tokoliikkeitä varten. Kurssilta saat eväitä myös siihen, mitä kaikkea tulisi huomioida kun kun kilpaillaan tottelevaisuuskokeiden alemmissa luokissa. Tarvittaessa ja koirakon mukaan voidaan tehdä myös tiettyjen liikkeiden teknistä hiontaa, viretilan hallintaa, yms.
Kouluttajana kurssilla on Veikarin Mira!
Pienryhmässä on max 5 koirakkoa. Jokaisella koirakolla on yksilöllistä treeniaikaa ja jokaisella kerralla harjoitellaan myös ryhmäliikkeitä yhdessä koko ryhmän kanssa.
Mira toivoisi osallistujilta hieman lisätietoa; koiran ikä, koulutustaso ja toiveet! Nämä tiedot voit laittaa ostoksesi yhteydessä lisätietokenttään! 🙂
Harjoitukset ovat aina sunnuntaisin klo 17-18:25. Harjoituspäivät ja aikataulut:
- 17.9.2023
- 24.9.2023
- 1.10.2023
- 8.10.2023 (TAUKO!)
- 15.10.2023
Lisätiedot ja aikataulut saat vielä tilausvahvistuksen yhteydessä, joten pidäthän tilausvahvistuksen tallessa!
Tervetuloa mukaan! 🙂
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.